חוף גדור

החוף ה"סודי" – טיולים דוג פרינדלי

אז ישבתי וחשבתי איזה מקום לבחור להמלצה הראשונה שלי לטיול דוג פרינדלי.

התלבטתי בין כמה מקומות (אל תדאגו, אכתוב לכם על כולם בהמשך..)  אבל תאכלס, אין יותר מושלם מלגלות לכם בבלוג הראשון בנושא על המקום הסודי והאהוב עליי.

אז אמנם אנחנו בחורף עכשיו ובטח לא תלכו לשם בימים גשומים, אבל אתם לגמרי צריכים לשמור לכם את המקום הזה, כי אין מצב שאתם מפספסים אותו ביום שמשי!

לא יודעת אם מישהו מכם שמע על החוף הזה, תמיד אבא שלי קרא לו "החוף הסודי" , והכי כיף שיש מקום סודי שאני יודעת עליו.

החוף נמצא איפשהו בין חוף אולגה לחוף דור והכניסה אליו לא סלולה, זה דרך אפר עם חול ים מסביב, אז שימו לב איפה אתם נוסעים. אנחנו תמיד נסענו בטנדר היילקס של אבא שלי (4×4 וזה..)  אבל תמיד יש גם רכבים פרטיים בחנייה מחוץ לשמורה, אז לא אמורה להיות בעיה להגיע גם עם רכב פרטי.

האמת, אני לא חושבת שצריך כאן יותר מתמונות בשביל שתבינו, אבל בכל זאת.. כמובן שמותר להיכנס עם כלבים, אני אישית מביאה רצועת 10 מטר כדי שתהיה לי שליטה מלאה אבל יש גם כאלה שהכלבים שלהם משוחררים (אם הכלב שלכם לא מסתדר עם כולם תביאו איתכם רצועה, ואם יש עוד כלבים פשוט אל תשחררו אותו, אנחנו לא רוצים להרוס לחברים אחרים).

החוף עצמו מדהיייים ביופיו, יש אזורים עם המון סלעים, לגמרי חובה לטייל שם (וזה גם מצטלם מושלם) אבל לא הכי בטיחותי לטפס וללכת שם על הסלעים, אז תהיו זהירים! אל תורידו את העיניים מהכלבים שלכם, ואם הים סוער אל תנסו אפילו.

חשוב לציין שאין שירותי הצלה בחוף. זה לא חוף מוכרז, זה שמורת טבע. תהיו אחראיים ואל תעשו דברים מסוכנים.

דבר נוסף וסופר חשוב, זה שמורת טבע ובשמורות יש כל מיני יצורים חיים שהטבע זה הבית שלהם. תשמרו להם על הבית, תנקו אחריכם ולא להשאיר אפילו פיסת זבל קטנה. והמלצה שלי, תיפטרו מחד פעמי, אף אחד לא צריך את זה באמת.

תגובות

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה