מי אני?

אז היי לכולם, למי שעוד לא מכיר אותי אני דורין, בת 25, ולגמרי מאוהבת בכלבים וחתולים. יש שאומרים שאני אפילו קצת משוגעת..

בערב ראש השנה 2015, זכיתי לאמץ גורה קטנה שזרקו בקרטון ליד פח זבל והיא שפשוט שינתה לי את החיים. היום היא טינקי שלי, זאת שעושה לי פאפי פייס כל יום שאני יוצאת מהבית ושוברת לי את הלב, עד הרגע שאני חוזרת הביתה והיא מפילה אותי לרצפה מאושר וליקוקים. תמיד ידעתי שאני אוהבת חיות, אבל עד שזכיתי לאמץ אותה באמת שלא ידעתי מה זה באמת. רציתי שיהיו לטינקי שלי את החיים הכי טובים שאפשר, חקרתי ולמדתי ובדקתי תמיד, מה לתת לה לאכול, איזה משחקים כדאי, איפה לטייל, שחס וחלילה לא יחסר לה שום דבר ותזכה לחיים מדהימים. 

 

אני יותר משמחה לחלוק איתכם ולתת לכם את כל מה שצריך כדי להעניק לחברים הכי טובים שלכם את הלייףסטייל שהכי מגיע להם.

 

השקתי את בלוג "HOLISTIT"  בינואר 2020, שייתן לכם להנות מהמון טיפים והמלצות לתזונה, טיפוח, אילוף, טיולים, טרנדים ו- DIY  כדי להעניק לייףסטייל טבעי לחיות מחמד ובעצם כדי לתת לכם את כל מה שלמדתי וחקרתי במשך הזמן והיה לי נורא קשה למצוא ולדעת מה נכון ומה לא.

כשהשתחררתי מהצבא עבדתי ב"מכולת לחיות מחמד" שם עברתי המון סדנאות העשרה בנושאי תזונה, טיפוח והתנהגות ולגמרי התאהבתי בתחום. היום אני סטודנטית בקורס רפואה משלימה משולבת לבעלי חיים של ד"ר שגיב בן יקיר במכללת וינגייט ובחודש יולי 2020 אקבל תעודת מטפלת מוסמכת המוכרת בארגון המטפלים הבינלאומי.

אני מטפלת ברפואה משלימה לבעלי חיים המשלבת טכניקות שונות מהרפואה הסינית.  כמו אצל בני אדם השיטות האלו תומכות ומשלימות את הרפואה הקונבנציונלית, ובבעלי חיים, זה עובד אפילו יותר. מטפלת בעזרת דיקור סיני ופרחי באך בבעיות שונות כשכל בעיה צריכה את אופן הטיפול הייחודי לה.

החזון שלי הוא הקמת מכון טיפולי הוליסטי לחיות המחמד שלנו שייתן מענה לטיפול שלם ברפואה טבעית וכל מה שצריך לגידול ילדים פרוותיים ושירכז את כל התחומים במקום אחד רגוע ובטוח לחיות המחמד שלנו.

הרשמו לניוזלטר

גלילה למעלה